XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Utworzono dnia 13.12.2017

Dnia 9 grudnia w Gimnazjum nr 1 w Działdowie odbył się etap powiatowy - XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: dwie z klasy VI tj.Julia Wożniak, Magdalena Sarnecka i jedna z klasy VII - Kinga Kordalska. W ramach przygotowań do olimpiady uczennice wykonały pracę: opis wydarzenia sportowego, do której zamieściły dużo zdjęć z uroczystości ,,Dzień Funduszy Europejskich" z dnia 19 maja 2017r. Po podsumowaniu wyników - uczennica z naszej szkoły Magdalena Sarnecka zajęła III miejsce w tymże konkursie ( otrzymała dyplom i nagrodę książkową). Natomiast wszystkie uczestniczki za wykonanie wyżej wymienionej pracy otrzymały małe apteczki.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.