Umiem pływać

Utworzono dnia 17.12.2017

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie zakończyli udział w projekcie "Umiem pływać". Projekt ten skierowany jest do uczniów klas trzecich w całej Polsce.

Cykliczne wyjazdy na krytą pływalnię do Mławy sprawiły, że dzieci oswoiły się z wodą, nabrały pewnych umiejętności, wzmoocniły swoją kondycję fizyczną. Miały okazję pograć w piłkę wodną, skorzystały też ze zjeżdżalni. Uśmiech na twarzy trrzecioklasistów i wyczekiwanie na kolejny wyjazd - to dowód na to, że uczniowie chętnie uczestniczyli w tych zajęciach. Wspólne podróże z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Gródkach pozwoliły poznać się trzecioklasistom, nawiązały się nowe znajomości. Rozmowy na różne tematy wywiązywały się same, dzieci się polubiły i chętnie nawiązaywały kontakty.

Umiem pływać - wyjazdy uczniów klasy 3 na basen

Utworzono dnia 17.12.2017, 22:29

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.