Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom'

Utworzono dnia 19.03.2024
19 marca 2024r. w Urzędzie Gminy w Płośnicy odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom''. W turnieju wzięło udział 16 uczniów ze wszystkich szkół naszej gminy.
Eliminacje odbywały się w 2 kategoriach wiekowych:  klasy I-IV oraz V-VIII.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
- w kat. klas I-IV - Antonina Monczewska i Antonina Lemańska z klasy IV oraz Maksymilian Błaszczyk z klasy III.
- w kat. klas V-VIII- Lena Błaszkiewicz z klasy V oraz Zuzanna Kaźmierczak z klasy VI.
Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie spisali się na medal.
W kategorii klas I-IV    miejsce I zdobyła Antonina Monczewska,  II miejsce Maksymilian Błaszczyk, a III miejsce Antonina Lemańska.
W kategorii klas V- VIII - miejsce I zdobyła Zuzanna Kaźmierczak, a III miejsce Lena Błaszkiewicz.
Gratulujemy!
Uczniowie otrzymali bardzo cenne nagrody w postaci drukarki bądź głośników oraz dyplomy.
W/w uczniowie (cała pięcioosobowa grupa) będzie reprezentowała naszą szkołę oraz  Gminę Płośnica w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbędzie się 5 kwietnia w Księżym Dworze.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom'-eliminacje gminne

Utworzono dnia 19.03.2024, 22:31