Nagrody w konkursie na palmę wielkanocną

Utworzono dnia 25.03.2024
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną organizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy.
Uczniowie klasy II i III zajęli I miejsce w tymże konkursie. Praca konkursowa została wykonana pod kierunkiem pani Danuty Ciesielskiej. Gratulujemy im zwycięstwa.
Druga palma wielkanocna wykonana z pomocą rodziców została przekazana do Kościoła w Niechłoninie na uroczystość Niedzieli Palmowej.
Uczniowie klasy I pracując pod okiem wychowawcy pani Beaty Maciejewskiej zajęli II miejsce.
Dzieci z oddziału przedszkolnego "Motylki" zajęły II miejsce w swojej kategorii wiekowej - opiekun pani Emilia Grzelka.
Wśród palm wyróżnionych w Płośnicy znalazła się również palma klasy V i VII.- opiekun pani Anna Ludwiczak.
Gratulujemy i życzymy jeszcze wielu pięknych pomysłów artystycznych.

Konkurs na palmę wielkanocną 2024

Utworzono dnia 25.03.2024, 21:43