Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Płośnica

Utworzono dnia 17.12.2017

Dnia 15 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Płośnica. Organizatorem rozgrywek była Szkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku. Do udziału w turnieju powołano drużyny składające się z 3 chłopców i 3 dziewczynek - rozgrywki zostały przeprowadzone według zasady (każdy z każdym). Atmosfera zawodów była bardzo napięta i emocjonująca, gdyż większość meczy kończyła się remisem dla drużyn biorących udział w zawodach. Po ostatnim meczu Płośnica : Niechłonin, w którym wynik był 0:1, ustalono klasyfikaję końcową.

I miejsce Szkoła Podstawowa w Niechłoninie
II miejsce Szkoła Podstawowa w Płośnicy
III miejsce Szkoła Podstawowa w Gródkach
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku

Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali  pamiątkowe dyplomy i puchary, które wręczył Wójt Gminy Płośnica Pan Krzysztof Groblewski. Gratulujemy naszym piłkarzom wysokiego wyniku!

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Płośnica

Utworzono dnia 29.12.2017, 21:48

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.